Сертифікація систем управління та сертифікація/ оцінка відповідності продукції

ОС «ЦСМВ» здійснює повний спектр послуг з сертифікації систем управління та сертифікації / оцінки відповідності продукції / послуг. Отримання сертифікату відповідності в нашому центрі відбувається максимально швидко і оперативно.

Орган сертифікації здійснює добровільну та обов’язкову сертифікацію продукції та послуг, оцінку відповідності вимогам Технічних регламентів, сертифікацію систем управління.

Співробітництво з акредитованими випробувальними лабораторіями дозволяє нашому центру сертифікації здійснювати проведення будь яких необхідних випробувань.

При виникненні питань - Вам на допомогу прийде наш спеціаліст. Наші клієнти вміють заощаджувати час та гроші, тому обирають ОС «ЦСМВ».

ОС «ЦСМВ» має чималий досвід роботи в сфері сертифікації, користується високою репутацією в професійній сфері і завжди бездоганно виконує свої зобов’язання перед клієнтами. Сертифікація / оцінка відповідності проходить на самому високому рівні, у відповідності зі всіма вимогами і нормами.

Сертифікація систем управління та сертифікація / оцінка відповідності продукції / послуг в ОС «ЦСМВ» – завжди професійно, надійно і максимально швидко!

Детальну інформацію Ви можете дізнатися, зателефонувавши в центр сертифікації за телефоном (044) 457-6923. Наші спеціалісти дадуть відповідь на всі питання

Маркування продукції європейським знаком СЕ (CE Mark)

Якщо Ви маєте наміри виходити зі своєю продукцією на міжнародний ринок і розраховуєте продавати продукцію в державах Євросоюзу, то Вам не обійтись без основного документа — сертифіката СЕ.

Детальніше